ورود

یاهو به دنبال فروش شرکت خود است !

1 1 1 1 1 (0 Votes)

در زمانی که اینترنت روبه گسترش بود و داشت در دل مردم جا می گرفت یاهو بهترین مرجع برای جستجو در اینترنت بود درست همانند نقشی که در حال حاضر گوگل دارد ، هنوز هم بسیاری از کاربران ایرانی هستند که از یاهو برای جستجو استفاده میکنند و خدمات ایمیل آن بهره می برند و در سال های اخیر شرکت یاهو به زحمت توانسته است خود را حفظ کند در ادامه این خبر با آموزشگاه طراحی سایت 4mdesign همراه باشید.

 

 

 

اما باید گفت که برخلاف تلاش های همه جانبه و بی نظیر یاهو، این شرکت نتوانست آنطور که باید و شاید عمل کند و خودش را از مخمصه نجات دهد. ظاهراً حالا پس از پشت سر گذاشتن یک دوران سخت، مسئولین قصد دارند یاهو را به فروش بگذارند و یا حداقل می توان گفت که به فکر فروش این شرکت هستند.

یاهو به تازگی اعلام کرده که یک انجمن متشکل از مدیران مستقل را دور هم جمع کرده تا برای ساخت راهکارهای استراتژیک به کمک این شرکت بیایند. یک سال پیش حرف هایی از فروش بخش وب یاهو مانند Yahoo Mail به میان آمد و به نظر می رسد که اخیراً با انتشار این اطلاعیه جدید، حرف های سال گذشته تایید شده است و حداقل بخشی از آن عملی خواهد شد.

مدیر عامل این شرکت Marissa Mayer، همچنان در برابر تصمیم فروش یاهو مقاومت می کند اما ظاهراً بسیاری از سرمایه گذاران دیگر به قابلیت های او برای بهبود شرایط شرکت امیدی ندارند. در بیانیه ای که توسط هیئت مدیره منتشر شده آمده است که:
هیئت مدیره این شرکت برای پیدا کردن راه حل های استراتژیک و به طور همزمان، پشتیبانی از مدیریت و پرسنل برای پیاده سازی برنامه های استراتژیک یاهو، تمام تلاش خود را کرده اند. ما باور داریم که دنبال کردن این میسرهای تکمیلی مطابق میل سهامداران است و ارزش شرکت را به حداکثر می رساند.

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید