ورود

سازندگان سایت آپارات جز 50 شرکت برتر نوپا از نظر گوگل

1 1 1 1 1 (0 Votes)

آپارات سایت اشتراک گذاری ویدیو برای فارسی زبانان است ، و بعد از فعالیت چند ساله خود در سال 2015 جز 50 شرکت برتر نوپا در زمینه فن آوری اطلاعات از نظر گوگل قرار گرفت شرکت صبا ایده توسعه دهند و صاحب امتیاز سایت اشتراک گذاری آپارات است ، وبسایت آپارات جز پر بازدیدترین سایت های ایرانی است در ادامه این خبر با آموزشگاه طراحی سایت 4mdesign همراه باشید 

 

 

 شرکت صبا ایده در میان ۵۰ شرکت برتر نوپای سال ۲۰۱۵ از نگاه مؤسسه کارآفرینی گوگل قرار گرفت. صباایده صاحب و توسعه دهنده سایت آپارات است.

مؤسسه کارآفرینی گوگل در سال ۲۰۱۰ تأسیس شده و تاکنون بیش از ۲ هزار گفتگو و کنفرانس را در شهرهای مختلف برگزار کرده است. کارآفرینی گوگل امسال برای اولین بار اقدام به معرفی ۵۰ شرکت نوپای برتر سال ۲۰۱۵ از میان ۲۰۰ شهر  در سراسر دنیا کرده است.

این مؤسسه برای انتخاب شرکت‌های برتر حوزه فناوری و اینترنت، ملاک ها و شاخص‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است و داوران با توجه به گزارش‌ها و استانداردهای لازم  به همراه پیش بینی روند پیشرفت و رشد شرکت‌ها، فرهنگ سازمانی و فعالیت‌های تیمی، برترین آنها را انتخاب می‌کنند.

داوران این انتخاب در مؤسسه گوگل پس از بررسی‌های همه جانبه، لیست ۵۰ شرکت را به عنوان شرکت‌های برتر نوپا معرفی کردند. در لیست شرکت‌های برترمعرفی شده، شرکت صبا ایده تنها شرکت ایرانی انتخاب شده است. داوران این رویداد، در راستای انتخاب هر شرکت، نقاط کلیدی و معیارهای موفقیت آن را ذکر کرده‌اند.

از نگاه داوران با توجه به ضریب نفوذ بالای اینترنت در ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه و گسترش روز افزون کسب‌و‌کارهای آنلاین دراین بخش، شرکت صبا ایده، ظرفیت‌های خوبی را ایجاد کرده است.

طبق آمارهای اعلام شده سرویس‌های اینترنتی آپارات، فیلیمو، میهن بلاگ و آژانس تبلیغات آنلاین صباویژن که زیر نظر صبا ایده هستند، ماهانه نزدیک به 34 میلیون بازدید کننده‌ی منحصر به فرد را در کشور پوشش می‌دهند.

نظر شما درباره این انتخاب موسسه کارآفرینی گوگل چیست ؟

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید