ورود
1 1 1 1 1 (0 Votes)
1 1 1 1 1 (0 Votes)

فیسبوک با انتشار گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ میلادی بار دیگر رکوردها را شکست و موفق شد تا قیمت سهام خود را به ۱۲۳.۳۴ دلار افزایش دهد. این کمپانی موفق شده تا در بهار ۲۰۱۶ تعداد کاربران خود را به ۱.۷۱ میلیارد نفر افزایش داده و درآمد ۶.۴۴ میلیارد دلاری کسب کند. با 4MDesign همراه باشید. فیسبوک گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی خود را منتشر کرد. براساس اطلاعات ارائه شده فیسبوک موفق شده تا در سه ماهه‌ی دوم تعداد کاربران خود را ۳.۶۳ درصد افزایش داده و به ۱.۷۱ میلیارد نفر برساند.

1 1 1 1 1 (0 Votes)

قیمت اینترنت ثابت و همراه براساس مصوبه‌‌ی جلسه‌ی ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات باید از ابتدای مرداد با تعرفه‌های ارزان شده و جدید محاسبه می‌شد. اما تاکنون کدام اپراتورهای ثابت و همراه تعرفه‌ها و قیمت‌های اینترنت را کاهش داده‌اند؟ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه‌ی ۲۳۷ خود قیمت اینترنت برای کاربران را ارزان و کلیه‌ی اپراتورهای ارتباطات ثبات و همراه را موظف کرد تا قیمت سرویس اینترنت ثابت، تعرفه‌ی هر گیگابایت حجم ترافیک مصرفی و قیمت دیتای همراه را برای کاربران نهایی کاهش دهند.

اما تا کنون کدام اپراتورهای ارتباطات ثابت یا همراه قیمت اینترنت خود را برای کاربران کاهش داده‌اند و این قیمت‌ها چقدر است؟ همراه 4MDesign باشید.

سرعت اینترنت در ایران
5 1 1 1 1 1 (1 Vote)

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن اشاره به اینکه قیمت اینترنت برای کاربرنهایی بیش از ۲۰ درصد ارزان می‌شود اعلام کرد که علاوه بر این کاهش قیمت، کاربران می‌توانند با خرید یک گیگابایت ترافیک اینترنت، از ۲ گیگابایت ترافیک داخلی اینترنت رایگان استفاده کنند. محمد جواد آذری جهرمی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت در مورد تعیین قیمت جدید اینترنت توضیح داد: «در مدل قدیمی این طور بود که شرکت ارتباطات زیرساخت ۲۰ درصد از نرخ‌های اینترنت و انتقالش را به صورت هم‌زمان و با هم کاهش دهند.  همراه آموزشگاه مجازی طراحی سایت 4mdesign باشید.

 

1 1 1 1 1 (0 Votes)

ری تاملینسون، مخترع ایمیل به شکلی که ما آن را می شناسیم، در روز تولد 75 سالگی خود بر اثر سکته قلبی درگذشت. تاملینسون در سال 1971 میلادی هنگامی که به عنوان مهندس در یک شرکت تحقیقاتی در بوستون کار می کرد، برای ادامه این خبر با آموزشگاه مجازی طراحی سایت 4mdesign همراه باشید

 

1 1 1 1 1 (0 Votes)

در زمانی که اینترنت روبه گسترش بود و داشت در دل مردم جا می گرفت یاهو بهترین مرجع برای جستجو در اینترنت بود درست همانند نقشی که در حال حاضر گوگل دارد ، هنوز هم بسیاری از کاربران ایرانی هستند که از یاهو برای جستجو استفاده میکنند و خدمات ایمیل آن بهره می برند و در سال های اخیر شرکت یاهو به زحمت توانسته است خود را حفظ کند در ادامه این خبر با آموزشگاه طراحی سایت 4mdesign همراه باشید.

 

1 1 1 1 1 (0 Votes)

آپارات سایت اشتراک گذاری ویدیو برای فارسی زبانان است ، و بعد از فعالیت چند ساله خود در سال 2015 جز 50 شرکت برتر نوپا در زمینه فن آوری اطلاعات از نظر گوگل قرار گرفت شرکت صبا ایده توسعه دهند و صاحب امتیاز سایت اشتراک گذاری آپارات است ، وبسایت آپارات جز پر بازدیدترین سایت های ایرانی است در ادامه این خبر با آموزشگاه طراحی سایت 4mdesign همراه باشید 

 

1 1 1 1 1 (0 Votes)

از مدت ها پیش سر این موضوع که شبکه اجتماعی تلگرام سرورهایش به ایران بیاورد بین ایران و این شبکه اجتماعی محبوب بحث و گفتگو بود ، مدیر تلگرام هم اعلام کرد که سرورهایش را به ایران می آورد ولی هنوز این کار توسط آنها انجام نشده با طرج جدید ایجاد فیلترگین هوشمند و بهبود آن به تازگی ایران تلگرام را ملزم به انتقال سرورهای خود می کند در ادامه با آموزشگاه طراحی سایت 4mdesign همراه باشید