ورود

آموزش با رویکرد ورود به بازار کار

3.5 1 1 1 1 1 (2 Votes)

شما چه هدفی را دنبال می کنید ؟ به طراحی سایت به عنوان سرگرمی و یا یک حرفه نگاه می کنید ؟ ما سعی بر این داریم که با آموزش های جامع خود مسیری روشن را برای ورد به بازار کار به شما نشان دهیم ، زیرا بر این باور هستیم که با آموزش های تخصصی ما شما می توانید به حرفه طراحی سایت مشغول شوید یا حتی این کار را به عنوان یک سرگرمی ادامه دهید.

در زمینه ی آموزش طراحی سایت ، وبسایت ها زیادی فعالیت می کنند مخصوصا وبسایت های انگلیسی زبان با کفیت بی نظیر و آموزش های استاندارد وقتی این آموزش ها را مشاهده می کنید برای اجرای کارهای طراحی سایت به زبان فارسی و نیاز بازار ایران در زمینه های طراحی وبسایت به مشکل بر می خورید در واقع تفاوت های زیادی در طراحی یک سایت با زبان راست چین و چپ چین وجود دارد و نیازهای بازار ایران در سبک طراحی نیز متفاوت است ما سعی بر این داریم که در دوره های آموزشی که در 4mdesign قرار میدهیم علاوه بر فاکتور های کیفیت و آموزش استاندارد فاکتور بازار کار ایران را هم در نظر بگیریم زیرا اعتقاد داریم شما بعد از مشاهده چند دوره آموزشی تمایل پیدا می کنید که این حرفه را دنبال کنید و چه بهتر که از همان ابتدا شما برای نیاز بازار آموزش دیده باشید در آینده قصد داریم یک دوره آموزشی کامل در مورد نحوه ورد به بازار کار طراحی وب سایت قرار دهیم که پس از یادگیری دوره های آموزشی با مشاهده این دوره بتوانید شروع انفجاریی داشته باشید و بیشتر برای انجام این حرفه تشویق شوید

نظرات (3)

  1. نیلوفر گنجی

با سلام
به خاطر تلاش وزحمتی که میکشید و این آموزشها را به صورت رایگان قرار میدهید بسیار سپاسگذارم. امیدوارم هر روز بیشتر و بیشتر پیشرفت کنید و موفق باشید.

  پیوست ها
 
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید